Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerősöm kutyáji szerintetek...

Ismerősöm kutyáji szerintetek milyen fajták?

Figyelt kérdés
malamut vagy husky vagy milyen keverékek ? menyi idősök lehtnek ? muldkor találkoztam vele a vörös szrintem malamutot sétáltatta. de nagyon cuki volt csak féltem megkérdezni most is félek fészen sem merem segítsetek légyszi 13/L

2014. nov. 27. 00:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2014. nov. 27. 00:18
 2/11 A kérdező kommentje:
2014. nov. 27. 00:19
 3/11 A kérdező kommentje:
2014. nov. 27. 00:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Elég vegyes a társaság, bár mindegyik nagyon szép. Husky is lehet, de inkább malamut, főleg az első. Sokkal robosztusabb, mint egy husky.

A 2-nak szerintem némi akita beütése van, de nem vagyok szakértő.

A 3. a legnehezebb, nagyon szép, felfelé göndörödő farokkal, de őrá semmit nem tudok mondani.

2014. nov. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mered tőle megkérdezni? Leszedi a fejed? :D :D

Ezek szánhúzó keverékek, husky és malamut is van bennük, meg esetleg svájci fehér juhászkutya, bár ebben nem vagyok biztos.

2014. nov. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia :)

Az 1.képen lévő kutya egy szibériai husky a 2.-on egy szép akita-inu a harmadikon vagy egy másik akita-inu vagy husky-akita keverék :) Nagyon szépek

2014. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

husky a fekete fehér

a fehér akita a vörös is :) és nem fajtajellegű keverék és svájci juhász meg amiket még irtatok egyébként kérdezz meg mielőtt is kérdezősködsz félsz vagy mi? nem ettem még embert ha kell a törzskönyvet is mutatok ;)

2014. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Fajta jellegű keverékek (az első husky, a másik meg akita mix)
2014. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dejó hogy így minden háttér infó nélkül egy képről megtudod állapítani hogy fajtajellegű keverék.
2014. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat már megkérdeztem :) azt monda 1. husky a másik 2 akita
2014. dec. 5. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!