Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani hozzám illő...

Tudtok mondani hozzám illő kutyafajtát?

Figyelt kérdés
olyan kéne ami nagyobb testű de velem barátságos de másokkal bizalmatlan, és csak akkor engedi be hogyha kimegyek. és házba is lehet tartani és NEM kóborol el és hűséges hozzám
2014. nov. 27. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem tudok mit mondani, meg szerintem senki normális kutyás sem. Azt kéne leírd, hogy egyébként milyen ember vagy: otthonülő, aktív, következetes, határozott, vagy éppen bizonytalan, volt-e már kutyád, mennyit tudnál vele foglalkozni, stb...
2014. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezzel csak azt írtad le milyen kutyát látsz magad előtt de elárul ezekkel egyik kutya sem születik együtt.

Mennyi időd van rá?

Mikor tanítod,viszed-e iskolába?

Mennyit játszol vele?

És ha beteg lesz?

Mekkora a kert?

Te milyen típus vagy?

15 évre szeretnél kutyát,vagy 3-4 év múlva megunod,és eladod,menhelyre adod vagy "jobb esetben" unatkozhat a kennelben?

Fajtatiszta legyen-e vagy keverék?(láttam már olyan keveréket amelyik őrkutyákat megszégyenítő módon kapta el a "csibészt")

Mit tudsz neki biztosítani?

2014. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
sokat aktív vagyok volt 1 kutyám de az fojton elhúzott de beagle volt most nagyobbat szeretnék
2014. nov. 27. 17:20
 4/18 A kérdező kommentje:
van pénz dokira meg minden igazából a beagle meg volt kötve pedig 1 méter magas kerítést csináltunk de emellett sokat sétáltattam most olyan szeretnék ami hűséges megvéd és nem kóborol és jól bírja a túrát erdőkbe póráz nélkül
2014. nov. 27. 17:23
 5/18 anonim ***** válasza:

És mi lett vele?

Egy beagle után egy őrző típusú kutya nagy váltás.

de mint mondtam egy kutya sem így születik nagyon sok idő (és persze pénz) amire ezt megtanulja.

És mi van ha pechedre pont egy olyan kölyköt hozol el,amelyik nem rendelkezik ilyen kompetenciákkal?

Tudod hogy kell kiválasztani egy ilyen kutyát?

2014. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az előző kutya szerintem azért húzott és kóborolt mert nem volt nevelve.(az nem megoldás hogy kikötöd)
2014. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Középschnautzer, Airdale terrier, Óriás schnautzer, Orosz fekete terrier, masztiff, boxer.
2014. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg lánykutyát vegyél, az nem csavarog el a tüzelő szukák miatt. Természetre is simulékonyabb, kevésbé domináns, ami jó, ha Beagle-ről váltasz.
2014. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na a boxer az pont nem arról híres hogy őrkutya..jelezni jelez de inkább mondanám családi kutyának,mellesleg energiabomba.
2014. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmondásod szerint aktív vagy és sokat tudsz adni a kutyádnak! Akkor mégis miért kötöztél ki az udvarra egy olyan kutyát (beagle), akinek lételeme a mozgás? Rá miért nem figyeltél kellőképpen? Mi lesz majd a másik kutyáddal? Ha ő is olyan lesz vagy hasonló természet, akkor majd őt is kikötöd? Hagyod elszökni? Ez szomorú!!
2014. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!