Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés

Bullmasztiff keverék kutyám van, mikor jövök haza már a kapuban ülve vár és ahogy közeledek, elkezd "magában ugatni" majd mielőtt kinyitnám a kaput felrohan a lépcsőn a ház bejárati ajtajához és mikor megyek fel a lépcsőn az ajtóban vár,toporog,furcsa morgó hangot ad ki, a fülét hátrahúzza, a farkát meg csóválja, néha 360 fokban forog is, ha pedig nem tartom fel fenyegetően a mutató ujjam,hogy "nem" akkor rám is szokott ugrani, és hangadás terén csak akkor csillapodik ha a fejét "megborzolom".

Egyébkét aranyos, csak kicsit furcsa,hogy így reagál az érkezésemre.(a bátyám érkezésére szintén, más családtagot csak simán farokcsóválással vár,nekik nem jár műsor)


2014. nov. 27. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem örül nektek...
2014. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy játszani te szoktál vele vagy a bátyád. Szerintem ezért.
2014. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Addig-addig hisztizik, amíg megsimogatod, naná, hogy hisztizni fog.

Nem kell vele foglalkozni ilyenkor, nehogy szívrohamot kapjon már egy sima hazaérkezéstől. Tojd le, majd foglalkozol vele, ha lenyugodott :)

2014. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HA nagyon zavar választhatod azt a megoldást hogy akkor foglalkozol vele ha minden mást elintéztél,és van időd rá(megnyugodott,mint írták előttem).De vedd figyelembe hogy azért csinálja ezt mert örül hogy olyasvalaki jött haza aki szeretgeti.
2014. nov. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!