Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen kutya?

Létezik ilyen kutya?

Figyelt kérdés

Olyan kutust (fajtát) keresnék amelyikkel jól lehet sportolni (frizbi) amikor munka van akkor teljesen arra koncentrál. Viszont az is elég neki ha odafekszek mellé. Napi 3-4 órát tudnék vele foglalkozni és kertes házban élek.

Kb 6 órát lenne naponta egyedül



2014. nov. 28. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
border collie, mudi, golden retriever, malinois, vizslák..
2014. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak fajtát, egyedet kell keresni. Az első által írt fajták megfelelhetnek. Én a helyedben a fajamentők oldalait is szemmel tartanám, itt ideiglenes befogadóknál vannak elhelyezve a kutyák, letesztelik és szoktatják őket különféle helyzetekhez, pl. gyerekekhez, állatokhoz. Így már eleve hozzád illő kutyára találhatsz, sőt, ideiglenes befogadást is vállalhatsz. A mudi fajamentést külön kiemelném, náluk most is van olyan kutya, ami megfelelne az elképzelésednek szerintem, pl. Borka, aki hatalmasakat ugrik. De pl. a Brit Pásztorkutya Mentést is tudom ajánlani.
2014. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a t betűm néha beragad...
2014. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mudiiiii <3
2014. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mudi ilyen, de napi 3-4 ora mozgassal barmelyik munkakutya fajta lehet ilyen, ha jol nevelik.
2014. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Németjuhász,mudi
2014. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a német juhászkutyát ajánlanám! Nekünk már volt egy pár,de soha nem csalódtunk. A mostani 8 hónapos,nincs törzskönyve,de hihetetlenül okos kutya. Eddig talán a legokosabb,pedig nem rohangálunk mindenféle iskolához,hogy tanítsák be nekünk,ahelyett,hogy magunk dolgoznánk vele!!! Szóval,az egészből csak annyi a lényeg,hogy én is javaslom a fajtamentéseket, illetve, mindenképpen a kutya válasszon téged!! Lehet,hogy az elvárásaidnak megfelelő,csak éppen nem veled dolgozik olyan tökéletesen,mint ahogy elvárnád! És mielőtt választanál, legyél jó ideig a kutyák közt,mert egy óra alatt nem biztos,hogy a legjobb döntést meg lehet hozni!
2015. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!