Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan ember, aki elég jól...

Egy olyan ember, aki elég jól ismeri a kutyafajtákat meg tud különböztetni egy fajtatiszta pitbullt egy fajtatiszta amstafftól?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az amstaffnak más a pofája.
2014. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Erre bármelyik ember képes, aki tud olvasni. Meg kell nézni a törzskönyvet...
2014. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Marha poénos.

Gondolom, érted a kérdést, mégis hülyeséget válaszolsz.

2014. nov. 29. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
ahhoz nagyon jól kell ismerni őket szerintem, nem elég egy laikus állatbarát aki képben van ugyan a fajtákról, de nem hivatása, vagy nem ismeri őket nagyon jól.
2014. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ide kevés, hogy meg tudja különböztetni a dobermannt a tacskótól pl... Fajtabírók tudnák csak ezt megmondani igazán. Mellesleg erre (is) találták ki a törzskönyvet, hogy ugyan ne totózni kelljen már...
2014. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak észrevettem, hogy ha szegény amstaffomra azt mondom, hogy pitbull, akkor rögtön nem akarják megsimogatni.

Leharcikutyázzák a pitbullt, de ha azt mondom, hogy amerikai staffordshire terrier, akkor fel sem tűnik nekik, hogy pont úgy néz ki, mint egy "vérszomjas harcikutya"?

2014. nov. 29. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az emberi butaság eddig se ismert határokat :)
2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pitbulloknak kicsit más a testfelépítésük, kicsit nyurgábbak általában, én ez alapján azért egész jó arányban meg tudom tippelni, hogy melyik kutya melyik fajtához tartozik (mondjuk szakértő nem vagyok, ez tény).

Amúgy nekem egy mentett amstaff keverékem van, ha mancsos póráz van rajta, vagy éppen trükközünk, mindenkitől jön, hogy jajjdeédi, a gyerek haddsimogassameg, ha mondjuk neadjisten szájkosár van rajta, mert a buszhoz megyünk/buszozunk, akkor jajj, ne nyúlj hozzá, veszélyes, stb. :)

2014. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fején lehet látni a legjobban.legalábbis nekem.
2014. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

attol fugg, mert pit bol is van par norma, adba (a regi game) pitet, viszonylqg konnyen, de akc bkc abkc haat...

vhol van 1 teszt, a neten, 30 kutyabol 2 en is beneztem.

akkor meg van az, h a staff vervonalat pittel javitjak, aztan mar jok is vagyunk :)

2014. dec. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!