Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőm meijeszetette a...

A barátnőm meijeszetette a kutyámat és azóta a kutyus nem akar kőzeledni felém vagy is senki felése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos kutyám, egyszer amikor a barátnőm átjött és amikor nem láttam jól meg ijesztette a kutyámat. Ő szerinte csak vicc volt, de szerintem direkt csinálta. Azóta a kutyám fél mindentől és nem ajar közel jönni hozzám. Mit csináljak hogy újra ne féljen? Amúgy azóta nem beszélek a barátnőmmel.

2014. nov. 29. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

újból ki kell építeni a kutyával a bizalmat, ami sajnos hosszú időt is igénybe vehet

érdemes kutyasuliba menni

2014. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nulla bizalom, gratulálok :) Menjetek kutyaoviba, ahol szakember segít, hogy hogyan kell normálisan bánni vele, és túllendíteni ezen a dolgon, mielőtt így marad.
2014. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekesek, gyerekesek, gyerekesek... 13 körül vagytok, ugye?


Ha a barátnőd ijesztette meg, és tőled fél, ott gondok vannak. Valószínűleg sosem bízott benned.

Egyébként az én barátaim is ijesztették már meg a kutyát, nemhogy tőlem, de tőlük sem félt utána sem. A tieiddel bajok lehetnek.

Kutyasuli.

2014. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te ijeszd meg a "barátnődet".

Újra ki kell építeni a bizalmat, már ha volt olyan köztetek valaha. Egyáltalán, h ijesztette meg?

2014. nov. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak túl van lihegve és Te táplálod a kutyádba hogy jajj szegényke megijedt.


Nekem egyszer gyerek koromban egy barátnőm, ölből ledobta a kistestű kutyámat a földre, poénból (le is csesztem rendesen, hogy mit képzelt). A kutyának nem lett semmi baja, barátnőmmel nem haverkodott túlzottan utána, de én ugyanúgy csináltam vele mindent és ő is ugyanolyan volt, mint előtte.

2014. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baratnődnem jar egy baszott nagy állas...
ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!