Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hypoallergén kutya erősíthet...

A hypoallergén kutya erősítheti az allergiát?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mondjuk 2*-ről felmehet 3*-ra? Vagy szintet tart?

2014. nov. 30. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is allergiás vagyok, mindig tüsszögtem a pároméknál, ahol két kutya is van. Volt kutyám (uszkár) már akkor, mikor kiderült, hogy allergiás vagyok rá. Nem emiatt, de sajnos el kellett ajándékoznunk (hosszú történet).

Mivel kutyabolond vagyok, és most már van lehetőségem kutyázni, beszereztem egyet. Nem hypoallergén fajta, elég jól hullik a szőre, de mivel imádom a kutyákat, nem érdekelt. Először azt hittem az uszkárnál azért nem voltak tünetek mert nem hullik a szőre, de most majd lesz.

Első héten tüsszögtem, mintha csak a pároméknál lettem volna. Azóta SEMMI. Pedig hullik a szőre.


Szóval szinten tart, vagy úgy jársz mint én, hogy el is múlik az érzékenység rá.

2014. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és most van 4. hónapja hogy nálunk van.
2014. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem múlt el anno. Hörgőszűkületem lett és iszonyúan szenvedtem az ekcéma miatt is. Nem próbálkoznék vele. :/
2014. nov. 30. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem az ekcéma sem erősödött szerencsére :) Akkor egy allergológust kérdezz meg
2014. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!