Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnött magyar vizsla fiunak...

Felnött magyar vizsla fiunak ajánlanátok finom minöségi tápot? (vagy olyat amit ti adtok a hosszu fülünek )

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden kutya más és más. Lehet, h valamelyik a Tescosat szereti, van, amelyik az Orijent. Próbálgatni kell.

Ami minőségi, az az Orijen, a Romeo (ez a legalja a minőségi kategóriának), Acana, Brit, Brit Care, Taste of the wild, Select gold.

Persze attól is függ, mit tudsz kifizetni. Szerintem csak kis mennyiséget vegyél először valamelyikből, hátha nem szereti a kutyád.

2014. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én vizsla keverékem sima brit tápot eszik. De ki kell tapasztalni, hogy melyik kutyának mi válik be.
2014. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem van 3 hosszú fülű vizsim az emagról szoktam nekik tápot rendelni skipper kolbászosat azt min a 3 szereti és nem is olyan drága :)
2015. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!