Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem megy be az ólba?

Miért nem megy be az ólba?

Figyelt kérdés
Szakad az eső,a kutya meg kint ugat az ól előtt!Miért nem megy be?Már tettem be neki takarót is,hogy arra feküdjön,de csak kihúzza.Minden kutya ilyen bolond?
2014. dec. 1. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akar bemenni. Azt nem írtad, mennyi idős és milyen fajta.
2014. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keverék, 9 éves ,de nem tudom ez mit számít?
2014. dec. 1. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, minden kutya bolond. A munkahelyi kutya cca. 3 hónapig nem ment be a házába. Mostanra már megtanulta, hol a helye. És igen, a takarót őkelme is kihúzta.
2014. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak 'bolond' kutyák. Az enyém ősz elején mikor 3 napig szakadt az eső az első két napon áztatta magát. Majd ha átfázik bemegy.
2014. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Tisztázzunk valamit!!! A kutyára nem mondjuk hogy bolond! Ja és nekem beaglem van és első gazdi vagyok.

A kérdésre válaszolva szerintem a tacskó nagyon elterjedt a labrador is, meg a csivava is, és még sok kutya..... :)

2014. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

1, A bolond csak amolyan kedvesen bumfordi megszólítás.

2, Rossz kérdésre válaszoltál :D

2014. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük,hogy ezt megosztottad velünk 5-ös! Kár,hogy semmi köze a kérdésemhez!
2014. dec. 2. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!