Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyek azok a...

Szerintetek melyek azok a kutyafajták, amik NAGYON elterjedtek lették?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
németjuhász, tacsi, foxi, vizsla (vizsla csak a mi környékünkön(ami 3 utca kb összesen 6 darab vizsla van
2014. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

yorki

havanese

Bichon

golden retriever

Beagle

2014. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Golden retriever, yorkie, bichonok, magyar vizsla, amstaff.

Továbbá nem nagyon, de "indokolatlanul" elterjedt a beagle is.

2014. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem "indokolatlan" a beagle elterjedése: viszonylag kicsi és cukimuki feje van - ennyi elég az embereknek. Jah h vadászkutya, jah h kopó...kit érdekel.
2014. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pont azért indokolatlan... Civileknek, kezdőknek nem való a beagle. A kutya és a gazda egyaránt megsínyli, ha a cukimuki bársonyos fülecskék és bociszemek alapján választanak.
2014. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Bizony, hogy cuki-muki feje van, ahogy fogalmaztál! :) Beagle-m van és tisztában vagyok vele, hogy vadászkopó, szóval nem mindenki tartja a beagle-ket, azért mert "jajj, de cuki-mukik, nekem kell"! Jó példa erre a kiskutyám volt gazdája, aki azért verte seprűvel majd szabadult meg tőle 1 éves és 3 hónapos korában, mert a háznál tartott csirkéket a kiskutyám széttépte! Na, ő nyilván nem volt tisztában vele, hogy nem csak cuki-muki, hanem vadászkutya is! Párommal évek óta van már beagle kutyánk, szóval, értünk hozzájuk! Tehát, ne általánosíts! :)
2014. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Közben láttam, hogy valaki írt!! Nem neki szántam a válaszom! :)
2014. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
amerikai staffordshire terrier, staffordshire bullterrier, yorkshire terrier, törpetacskó, beagle, jack russel terrier,westie, magyar vizsla, border collie.
2014. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenhova oda kell írni h akinek nem inge az ne vegye magára? :o
2014. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben inkább azt kellene odaírni, hogy tisztelet a kivételnek! Gondolva itt a felelős gazdikra!
2014. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!