Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak jo ha házikosztot...

A kutyámnak jo ha házikosztot is adok?

Figyelt kérdés
A házikoszton nem a magunknak főzött ételeket értem. Hanem külön neki főzök, husféléket, tésztával, rizssel, és szoktam bele keverni, különböző olajokat, szőlőmag, lenmag, kukoricacsira,oliva olaj, persze nagyon keveset, és szokott bele kapni, tönkölykorpát, pehlyet stb.. illetve most kaptunk disznóvágásbol, porcot amit nagyon szeret. A szőre nagyon szép, puha, és nincs elhizva de mégis jol táplált. Egyébként tápbol Markus-Mühle Black Angus Adult tápot kap. Mivel nagyon erős táp, igy keveset kap belöle.
2014. dec. 1. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

siman én is igy szoktam van hogy a tépival összekeverem a végén de általában reggel táp délután "meleg kaja"

amugy benti kutya (nappal kint éjjel bent

2014. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nálam reggel kap főtt kaját, séta után, és este kap száraztápot séta után, szerintem több kajára nincs is szüksége egy felnőtt kutyának.
2014. dec. 1. 10:13
 3/8 A kérdező kommentje:
a kutyára is igaz, az vagy amit megeszel! A kutya sajnos nem tud szolni hogy ez neki nem jo, ha éhes bármit megeszik,de ez meg is látszik némelyik kutyán. Tudom hogy nem olcsoak a jo minöségű tápok,de aki szereti a kutyáját az akárhogy is de probálja jo minöségű étellel etetni.
2014. dec. 1. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
abszolut nem kell több én nyáron egyzer etetem csakösztöl kétszer tavaszig bezárolag (elsö iro vagyok
2014. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten kutyának való dolgok vannak belefőzve, akkor megfelelő. Nem kell felülni a tápozásnak, az csak kereskedelmi marketing és reklám.
2014. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak kutyának valo kaja van belefőzve, nem teszek bele füszert és sót, illetve amiben tartósitoszer stb van, tehát oda figyelek.
2014. dec. 1. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvass után a BARF-nak.
2014. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyetértek az előttem lévővel, a kutyára is igaz, az vagy amit megeszel. A minőségi tápok szerintem is jobbak, főképp azért mert a gabona nem is tesz jót nekik, étel allergiát okoz. A főzött kajával nehéz beállítani a pontos vitamin és ásványi anyag szükségletet.
2014. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!