Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztrália így megviselte...

Ausztrália így megviselte volna? Mi ez a "visszaesés"?

Figyelt kérdés

Még februárbam találtam egy 3 hetes kiskutyát, azóta nálam van, az enyém. Eleinte 24/7 velem volt, mindenhova vittem magammal (kistestű, imád utazni, jól elvan bárhol). Nagyon hozzám szokott, de idővel rászoktattam, hogy nem kell egész nap a kezemben lennie, megbarátkozott a 2 cicámmal is, az utolsó hónapokban már volt olyan, hogy 1-2 napokat anyukámnál töltött és nem volt semmi baj.

10 napra elutaztam Sydneybe és oda érthető okokból nem vittem magammal (rövidebb utakra viszem, de egy ilyen repülőút nem az). Mióta hazajöttem, olyan, mint kiskorában. Csak mellettem alszik el, akkor egyik, ha ott ülök mellettem, mászik az ölembe, ha viszem magammal, nem szalad oda másokhoz, mint régebben, csak a közelemben van el.


Mit csináljak?

Ez elmúlhat magától?


2014. dec. 1. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kell tenned, mint amikor hozzád került. Megtanítani neki, hogy akkor is vagy, ha nem éppen az öledben tartod.
2014. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!