Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyázás télen, öltözködés?

Kutyázás télen, öltözködés?

Figyelt kérdés

Akik aktívan dolgoznak a kutyáikkal télen is, ti milyen kesztyűt használtok? Olyan kellene persze, ami némileg zsírálló, illetve kopás álló. Csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést, hogy kinek mi a tapasztalata a különböző sport kesztyűkkel?

Köszönöm!


2014. dec. 2. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a zsírálló mit takar. Én ezt a kesztyűt mondjuk kutyázáshoz és lovagláshoz egyaránt használom évek óta akár a legnagyobb mínuszokban is,számomra minden egyes kis fillért megér.


[link]


Nekem fontos,hogy melegítsen egy kesztyű,de ne legyen túl vastag se,h. biztosan tudjak fogni benne,erre különösen jó az is,h. gumírozott a tenyere.:)

2014. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A zsírálló azért kell, mert engedelmes gyakorlásokon, de még a nyomfektetésnél is zsírosabb, szaftosabb falatokat használok, sonkák, húsok, stb. És a polár anyag például nagyon beszívja a zsírt és nehéz belőle kitakarítani.

De köszönöm!

2014. dec. 2. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor kimondottan munka van, nem használok kesztyűt. Utána pedig egy jó kis irhakesztyűben felmelegítem a kezemet.
2014. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig én se használtam, de egy nyomfektetés min. negyed óra, és egy átlag gyakorlás is legalább fél óra, így a heti 4-5 alkalmas gyakorlásoktól tavaly már teljesen tönkre ment a kezem. Most van krémem rá, de a kesztyű sem lenne rossz. :)
2014. dec. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!