Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki tenyleg elhiszi az...

Van aki tenyleg elhiszi az ilyet es megveszi?

Figyelt kérdés

Az hogy a kutya torzskonyv nelkul csak keverek, az egyertelmu. De itt leirja a szaporito egyertelmuen peldaul hogy korcsokat arul (annak is nez ki). Ki az a h.lye aki megvesz egy ilyen kutyat? Mi a velemenyetek?

[link]


2014. dec. 2. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nagyon sok az olyan hülye ember, aki megvesz akármilyen kutyát akárkitől. Ha nem lennének ilyen emberek, ezek a hirdetések sem léteznének. De sajnos léteznek...
2014. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak ilyenek. Meglátják a cuki kiskutyákat és beléjük szeretnek, mert olyan édik. Pláne ha a szaporító még azt is elhiteti velük, hogy tökéletes családi kutyák. Aztán majd ha kamaszodnak, akkor hamar vége lesz a szerelemnek és mennek az utcára a kölykök, mert persze dolgozni már lusták az ilyen gazdák a kutyákkal.
2014. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert édik a kölykök - aztán ha túl nagyon, vagy neveletlenek, az utcán, vagy a sintértelepen végzik. Ez egy végtelen kör.
2014. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt dolog, ennyiért szaporítótól kaphat fajtajellegű kölyköt is. ( Bár én azt se venném meg), de ilyet még nem is hallottam(:
2014. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Marmint mit nem hallottal, 4es? :)
2014. dec. 2. 16:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm aki esküszik a keverékekre. És pont inkább házi "baleset" kutyákra mint a beltenyésztett fajtajellegű szaporítottakra.

Egyébként, ha már a törzskönyves tenyésztőktől nem akar valaki venni, akkor inkább ilyen keveréke legyen, mint egy szaporítós. Mondjuk az érdekes , hogy malinois-nak hirdeti pedig abból csak negyed rész van bennük (már ha az egyáltalán).


Inkább legyen tudottan keverék, mint megveszi fajtakutyának és később derül ki, hogy becsapták.

2014. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó lenne, utolsó. De keverék kutyát a menhelyről, gyepikről is kaphatsz, szóval akkor már inkább onnan kellene megmenteni egyet (vagy az utcáról), mint fizetni értük. Hiszen ameddig lesz kereslet, addig sajnos lesz kínálat is.
2014. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az oke, hogy legyen keverek kutyaja az embernek mint szaporitott, de azt ne arulja mar 30.000ert..sok ilyen hirdetest lattam pl. csivava es yorkie formaban.

Mondjuk szerintem ez szandekosan adja igy a kolykoket ha mar odairja a szulok tulajdonsagait.

2014. dec. 2. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van aki megveszi 30 ezerért, akkor annyiért fogja árulni. Ha nem lenne kereslet nem lenne kínálat sem.
2014. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az nj tulajdonságait próbálják a mali eszement munkaképességével kombinálni. Ma már külföldön is egyre több az ilyen mix munkára használva. Rendőrség, stb.

Persze, nagyon nem mindegy, hogy milyen nj , és milyen mali az, amelyeket párosítanak.

2014. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!