Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt meg lehet mondani egy...

Ezt meg lehet mondani egy kutyásnak úgy, hogy ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nagy kutyás, házban él, a kutyák kint vannak míg dolgozik, mikor hazamegy, meg éjszaka meg bent. Mindig arra hivatkozik hogy elfoglalt, ezért náluk találkozzunk, meg náluk legyünk ha beszélgetős vagy csajos estet akarunk.


De tök büdösek a kutyái. Nem szeretek odamenni, én eleve nem bírom a kutyaszagot, nekem az büdös. Ráadásul másznak rám, ahogy bemegyek, ugrálnak a körmeikkel, nyáladzanak és az is büdös.


Komolyan megsimogatom a feje tetejét és büdös a kezem.

Aranyos meg minden, de büdös.


Mégse mondhatom, hogy Szilvi büdösek a kutyáid és nem szeretek nálad lenni, mert nem elég, hogy büdösek, még nyomulnak is állandóan és a belem kifordul.


Mikor eljövök alig várom, hogy dobáljam be a ruháimat a gépbe és mossam, mert folyamatosan érzem azt a büdös kutyaszagot.


Olyanok sok embernek mint a gyerekei, így semmi rosszat nem lehet rájuk mondani még kíméletesen sem.


:/


2014. dec. 2. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Egyszerűen neveletlenek azok a kutyák. És nem kellene büdöseknek lenniük.

Szükséged van neked ilyen barátra? A barátság nem kötelező.

2014. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ő erre büszke is, egyszer említette, hogy megjegyezték, hogy el vannak kapatva a kutyák és azt mondta, hogy ezt bóknak veszi. :/
2014. dec. 3. 00:15
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Mondd meg, hogy nem mész többet hozzá, mert utálod, és irtózol a kutyáktól! Ha Szilvi ezen megsértődik, meg is értem.
2014. dec. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha az én kutyáimra mondaná ezt valaki,közölném vele,hogy nem kötelező idejönnie.

Azt hiszem,ennek a gazdinak sem tudnád úgy megmondani,hogy ne sértődjön meg.

2014. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Csak nem az a Szilvi, akivel én is hasonló okból kifolyólag szakítottam meg (többek között) a kapcsolatot? :D
2014. dec. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

-itt vagyok ám,hallok mindent

-szilvi-

2014. dec. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg neki, hogy mivel barátok vagytok, őszinte leszel vele, amit nem rossz szándékkal teszel.

Kérd meg, hogy havonta fürdesse a kutyáit és a kinti fekhelyeiket tartsa tisztán.


Az én kutyáimnak is van kutya szaga, de nem lesz olyan szagú a kezed, akár mennyit simogatnád. Azok a kutyák zsírosan koszosak.

A nyomulást illetően, 1-2 simi után kérd meg, hogy szóljon rájuk, vagy küld el őket te. Mint ember, te vagy feljebb a hierachiában.


Meg fog sértődni, arra számíts. De ha nem próbál meg változtatni kicsit sem, akkor nem vagy fontos neki mint barát.


Hozzánk is szokott néha olyan vendég jönni, aki nincs oda a kutyákért. A dögeimet nem küldöm ki, de rájuk szólok, hagyják békén a vendéget.

2014. dec. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd, hogy büdösek, hanem hogy nem szeretnél kutya szagú lenni, és szóljon rájuk, vagy zárja ki őket a szobából, amíg ott vagy.
2014. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

Én nem zárnám ki őket a szobából. Max leparancsolom őket a vendégről.

Párom egyszer haza jött egy hosszabb útról (előtte 2 nappal fürdettem a kutyákat) és mondta, h kutya szag van. Naponta takarítok, de még is. Annyi, hogy azóta textil frissítőt is használok és gyakrabban szellőztetek.

Meg lehet szerintem mondani, normálisan és ha normális a másik megpóbál tenni valamit.

2014. dec. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A kinti kutyák nem tudnak szagtalanok lenni,ráadásul nem is lehet annyit mosni ebben az időben.A kutyaszagtűrő képesség egyéni,de van az a szint,amitől rosszul van az ember.Sajna,ha nincs folyamatosan takarítva minden,beleértve a textileket is,borzasztó szag tud kialakulni.Sztem menj valami spéci kutyás ruhába,a barátnőnek meg annyit elmondhatsz,hogy nagyon erős a kutyaszag,plusz szedje le rólad az ebeket,mert te nem szeretnél kutyázni.Ha ennyi nem fér bele a kapcsolatotokba,lehet,igazából belőle is eleged van,nem csak a kutyukból.
2014. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!