Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell 2 hónapos kutyára valami...

Kisurbán kérdése:

Kell 2 hónapos kutyára valami szákjosár féle ha buszra akarom felvinni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kell-e vagy nem meg hogy nyakörvet vagy hámot tegyek rá ?? Mert azt hallottam h a hám jobb lenne. Köszönöm előre is a válaszokat. ( Svájci Fehér Juhászkutyáról van szó)
2014. dec. 3. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen kell szájkosár és póráz is. A hámot jobban ajánlom, mert ha esetleg megijed, a nyakörvből könnyebben kibújhat.
2014. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sorry ezt nem ide szántam
2014. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 2 hónapos kutyánkat úgy vittük dokihoz, hogy a párom a mellkasára vette fel a hátizsákot, abba tettük a kutyát.

A buszsofőr mosolygott rajta egyet és kész.

Cane corso, tehát nem is fért el egy tenyérben. :)

2014. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos kutyát oltások hiányában 4 lábon sehogy...vagy box vagy egy előttem író jópofa hátitáskás megoldása! Szerintem...
2014. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha táskában vagy ilyesmiben viszed, akkor nem kell rá szájkosár.

A hámot meg lehetőség szerintsd felejtsd el, ha nevelni is tervezed a kutyát. Használj nyakörvet. Majd ha már szépen tud pórázon sétálni, akkor válthatsz hámra, bár akkor már ugye minek :)

2014. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszöm a válaszokat :D
2014. dec. 3. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha kézben van a kutya nem kell szájkosár. Én gyakorló tömegközlekedő vagyok. Köylökkutyáért se szóltak még soha. Kb 5-6 hónaposan amikor már felnőtt formája van onnantól szóltak.


Én nyakörvezek kezdetektől. Szokja meg, hogy ne rángasson. Egy hét alatt rájött hogy kel nyakörvben közlekedni. Most 3 hónapos a legkisebb.

2014. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :D
2014. dec. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!