Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el, hogy a...

Hogyan érjem el, hogy a kutyánk séta közben vagy utána végezze el a dolgát?

Figyelt kérdés

Eddig az volt, hogy kengedtem van egy pici udvarunk és nincs kerítésünk, nem ment el, elvégezte a dolgát kb. 3x kérezkedett ki. De mostanában több időt tölt kint, észrevettem, hogy boklászik és felzabálja az összes kutya meg macskaszart. Ezért nem akarom így kiengedni többet. De amikor elviszem sétálni nem hajlandó elvégezni a dolgát, sőt a jelenlétemben sem, amikor én bejövök rögtön elbújik az udvarba, amikor megjelenik újra csupa szarszag a pofája. Pici gyerekek is vannak a családba, akiktől nem szeretném eltiltani, de így nem akarom, hogy megnyalja őket.

Tanítása


2014. dec. 5. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

hmm, a szarevés - ha nem nem emberi - mindig valamilyen ásványi anyaghiányra utal. másodszor, a NEM szót ismeri a kutya?

harmadszor, ha jól kifutkározta magát ( játszott a többi kutyával, vagy feladatokat végzett ), kizárt hogy ne ürítsen.

negyedszer, kutyasuli és állatorvos.

2014. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt inkább a kaka evés okát kellene felkutatni.Amúgy akkor vidd,amikor kikéredzkedik,és addig maradsz,amíg leteszi a kupacot.Bírd tovább,mint a kutya,ha dolga nélkül viszed vissza se kapjon lehetőséget a kertben lecuccolni.Beviszed a lakásba és utána ki az utcára megint.
2014. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!