Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szokassam rá a kiskutyá...

Hogyan szokassam rá a kiskutyámat hogy a helyén aludjon?

Figyelt kérdés
Igaz én rontottam el mert az elején magam mellé vettem az ágyba. Sajnos korán került hozzám 5 hetesen (nem az én akaratomból ) és sajnáltam félt is pici is volt az anyja mellett lett volna még a helye :-( Most már 10 hetes és nem is az a baj hogy az ágyban alszik velem hanem hogy nem is jó már neki mellettem egyenesen a fejem fölött alszik. Lerakom a lábamhoz el is alszik de ha észreveszi hogy alszom, rögtön mászik a fejemhez.
2014. dec. 5. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jutifalattal a helyére szoktatni, esetleg tegyél neki oda egy plüsst, amihez hozzá tud bújni.
2014. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én kutyusom is ezt csinálta ... neked még jó is, nem szokott hozzá tulságosan. Nekem az vált be, bár nem teljes mértékben , hogy egy régi pulcsimat amit egyébként is ki akartam már lassan dobni, hordtam pár napig , majd kis vackot csináltam belőle neki. Néha még feljön, de többnyire megelégszik a pulcsimmal és a gazdi illattal :D
2014. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van neki plüss macia és egy régi pulcsim van a kosarába de nem érdekli :-) De végül is este addig tuszkoltam hogy végül is a lábamnál aludt. Kíváncsi leszek ma milyen lesz.
2014. dec. 6. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már az sem hat , akkor jöhet pici szigor. Végülis még nem kiahgyhatatlan az életéből hogy veled aludjon, parancsolj rá, lássa ki főnök. Ne essen meg rajta a szíved, és egy idő után megszokja. Én a kisebbik kutyámmal ezt nem tudtam megtenni ... tuuuul cuki *.* de hátha te akaratosabb vagy :P
2014. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ő akaratosabb :-D
2014. dec. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!