Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi Fit Active táp nagyon...

Panzi Fit Active táp nagyon gagyi?

Figyelt kérdés

Egy befogadott utcamixem van, a "minőségi" tápoktól hatalmasakat, sokat kakil.


[link]

Ezt néztem, de ez egy kicsit elbizonytalanít:

"Hús- és állati származékok (marha min 5%, hal min 5%),"

Nagyon gagyi táp?



2014. dec. 6. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem! :) Én ezt etetem, és nem értem, miért nincs kiírva, hogy az 5% marha, a 29% csirke mellett van benne.... Ár-érték arányban a legjobb tápok közé tartozik a Fit Active.


[link]

2014. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Tök jó táp. Én is ezt veszem egy ideje. A kutyáknak is ízlik és jól is néznek ki.
2014. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én két kutyát etetek vele. Az egyik imádja, szép tőle, neki bevált. A másiknak megy tőle a hasa, neki csak a bárányos-rizses tápok jók. Kutyája válogatja, de szerintem mindemellett jó táp.
2014. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kaptam ma egy adagot, kipróbáljuk. Annyi biztos, hogy förtelmesen büdös,eddig minfent lekörözött ezen a téren. Pont olyan szaga van mint a gagyi Lidles kutyanasi lapocskáknak. Blöáh.
2014. dec. 6. 23:01
 5/7 A kérdező kommentje:
mindent
2014. dec. 6. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert szerintem kifejezetten jó az illata. Tőlem az állateledelesek hülyét szoktak kapni, mert nem csak az összetevők listáját nézem át alaposan, de ha van rá mód, mindig megszagolom a tápot. Szerintem ez is erősen árulkodik a táp minőségéről. Az olyan illatot kedvelem mint ami például ennek a tápnak van.
2014. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szárított pacal is majdnem ilyen büdös, mint ez.

A Brit tápok is büdösek, de csak egy kicsit. Happy dog, Bewi dog, ezek semleges illatúak. Acana, Platinum, Orijen meg még kellemesnek is mondhatóak.


Szóval nem szépítem, a Panzi fit active kva büdös :D

2014. dec. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!