Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad ezt csinálni?

Szabad ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Kutyusunk elkezdett fogat valltani. Azokat a fogait, amelyek mar teljesen meg vannak lazulva ki szabad szedni? Valamiert ugy emlekszem, hogy nem. Inkabb rakerdezek.
2014. dec. 8. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad. Magatol kiesik, legyel turelmes! De ha teged valmiert zavar vidd el allatorvoshoz. Majd o megmondja mit lehet vagy nem.
2014. dec. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nem szabad mert ha koszos kézzel belepiszkálsz abból baj is lehet.

De ez csak az egyik ok,neked is fájt a fogad,mikor mozgott és piszkáltad?

NA.:)

Ha segíteni szeretnél neki,adj rágcsálnivaló csemegéket és játékokat,el fogja hullajtani a fogacskákat.(én még a kertben is találtam pici szemfogat)

2014. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kutyámnak is volt, hogy másfél hétig ott lifegett a foga. Aztán egyszer csak kipottyant. Nem kell piszkálni.
2014. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 7-8 hónapos koráig nem baj ha ott vaj a tejfog, viszont utána el kell távolítani, nehogy félrenyomja a csontfogat, vagy kaja-kosz ragadjon közé. állatorvos majd felhomályosít.
2014. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget! Ragcsalni valoja van a kezdetek ota nehogy azt ragja szet aminek nem orulnenk. Koszi megegyszer.
2014. dec. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!