Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen levest főzzek a kutyámnak?

Milyen levest főzzek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki levest főzni, de még sosem csináltam ilyet, milyen húsból lenne jó és hogyan csináljam?
2014. dec. 8. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olcsóbb levesbe való tésztát szoktam venni meg egy kevés csirkenyakat, csirkelábat, vagy farhátat. Ezt rendesen mint magadnak főznél megfőzöd neki.
2014. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen haszontalan levest főzni. Megfőzhetsz húst, zöldséget,rizst, stb, de ne adj neki túl sok folyadékot vele, mert csak megtölti a gyomrát, értéke meg szinte semmi.
2014. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kontyolo válasza:
Igen, mint magadnak csak szigorúan fűszerek nélkül és nem kell hőkezelni annyi ideig mint a mi ételünket!
2014. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
levest max: a rízs levében ( azaz egyben főzve ) csont nélküli szárnyast, mert különben szilánkosan törik a csont, vagyis másképp inkább nyersen a szárnyas csontos húst.
2014. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én farhátat szoktam főzni zöldségekkel, és a végén kutyatésztát teszek bele, ami szinte az összes levet felszívja.

Így nem csak levet eszik.


Persze ha beteg, és alig akar enni, akkor egyértelmű húsleves (ezt én ivartalanítás utáni lábadozásnál adtam neki)

2014. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. dec. 9. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!