Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie gazdik! Naponta...

Border collie gazdik! Naponta mennyi időt foglalkoztok a kutyátokkal?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 18:28
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Kölyök még? Ha nem, akkor is minél többet, sokat (ha az időd engedi) sétáltasd! És foglalkozásnak számít az apportírozás is, szóval ha van kedved és időd, megtaníthatod! :-) remélem tudtam segíteni!

2014. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia nincs ilyen kutyám:)

Csak megkérdeztem mert szeretnék egy bordert

2014. dec. 10. 19:54
 3/4 anonim válasza:
Én 4-5 órát nagyon szeretek vele lenni
2014. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En folyton vele vagyok, egyetemista vagyok, meg nem dolgozom, es lakasban lakunk (kulfoldon). Nem tudom megmondani, hogy mennyit foglalkozom vele, mert mindig mellettem van, de sokszor csak az agyban semmitteszunk :) Illetve park es labdazas minden nap, amennyit eppen birok. Minusz fokban nem vagyunk kinn tobbet egyszerre 40 percnel, nyaron van, hogy 4-5 orat is setalunk es labdazunk a kornyeken. Szombatonkent kutyaiskola, agilityzni meg egyelore nem vittem.
2014. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!