Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ajánlani nekem magas...

Tudtok ajánlani nekem magas minőségű, prémium száraztápot 5+ hónapos vizsla keverékkutyának?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2014. dec. 9. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Orijent ajánlom.Gabonamentes,az egyik legjobb elérhető táp.Csak sajnos nem olcsó.
2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KGabi0000 ***** válasza:
Mi Britet használunk és szereti.Több fajta van,jó minőség és nem is drága.
2014. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Brit prémiumra és a Brit Care-re esküszöm, nekem nagyon bevált mindkettő.
2014. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Brit, josera. Én ezekkel etetek. Szerintem ár-érték arányban ezek a legjobbak. Orijent akkor se adnék, ha telne rá, szerintem túl magas benne a fehérje.
2014. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi tanácsokat!


Én most ezt találtam akciósan. Erről mit gondoltok?

[link]


Eddig a Happy Dog Medium baby szárazat ette, ami nagyon jó minőségű, de a Happy Dognak az idősebb kutyáknak való tápjai, a Junior és az későbbiek már nem olyan jók, mint ez. Ezért gondoltam, hogy valami prémiumot veszek.

2014. dec. 9. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokak szerint a royal nem valami jó minőségű táp, a nevét kell megfizetni. Én nem ismerem, nem etettem soha vele, de magamtól nem is venném. Igazából ki kell tapasztalni, hogy mi jön be a kutyádnak. Valakinek az orijen, míg más kutyája egyáltalán nem bírja... szóval vegyél meg egyet, ami szimpatikus, aztán majd meglátod...
2014. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Royal Caninnal kapcsolatban nekem sem voltak túl jó tapasztalataim. Nem is értem miért tukmálja annyi állatorvos...

Évek óta Orijent, vagy Acanat kap a kutyám, na ezek remekül beváltak.

2014. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért tukmálja annyi állatorvos,mert pénzt kapnak a forgalmazásért.Nem azért,mert jó a táp.
2014. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Natural & Delicious low grain formula nagyon szuper!
2014. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!