Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapfban milyen jó minőség...

Fressnapfban milyen jó minőségű, nem horror árú tápot tudok venni kutyáimnak? 10,5 éves cane corso,9 hónapos amstaff.

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lennének ott jó minőségű tápok :/ Inkább rendelj valahonnan (falatozoo, zoofast, stb). Általában 10-15 ezer feletti vásárlás esetén ingyen házhoz szállítják. De pl. ha Brit tápot veszel, azt a Brit.hu-ról érdemes és ott már 5000 ft felett ingyen szállítanak.
2014. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont a Fressnapf saját márkását, a select goldot veszem, minőségre teljesen meg vagyok vele elégedve. Azt nem tudom, hogy az árával mennyire szimpatizálnál, nagytestűeknek nem tudom, mennyire drága ezt adni, nekünk 5 kilós kutya eszi, így azért nem olyan vészes. Nagyon jól emészti meg a miénk, az ízét is szereti, nem piszmogja pedig válogatós. Volt valahol egy (független, tehát nem vmi kajagyártós, ezért elfogult oldal) táp összehasonlítós oldal is, ahol nagyon jó eredményeket kapott. Négy kilós kiszerelésű sensitive változat 5800 ha jól emlékszem. Nagytestűeknek való változatban van nagyobb kiszerelés is, annak nem tudom az árát de arányaiban biztos olcsóbb, de ezt nem tudom mert a miniből nincs nagyobb. Jah és nem mellesleg hipoallergén, legalábbis van belőle olyan változat is.
2014. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én a petissimo-ról rendelek, Josera-t 3 éve, 9000 Ft felett ingyen kihozzák.

ezt is nagyon dicsérik: Chicopee Senior

2014. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze csak a Corsonak.

a kicsinek Josera Kids-et adnék.

2014. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a joserát ajánlom a petissimoról. Ha a házhoz szállítás problémái miatt ragaszkodsz a fressnapfhoz, akkor van pick pack pontos megoldás a petissimonál, szerintem zseniális ötlet.
2014. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddig a Petissimótól rendeltem PPP-ra. Ez pont a Fressnapf mellett van, Csemegéket ott szoktunk venni, meg macskakaját is sokszor, csak ezért jutott eszembe.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!