Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszprémben hol lehet venni...

Veszprémben hol lehet venni kutyanyakörvre medált?

Figyelt kérdés
Illetve hol lehet rá gravíroztatni?

#jké
2014. dec. 10. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Interneten meg lehet rendelni, gravirozassal egyutt. A mienk 2 ezer volt.
2014. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
honnan rendeltétek? mennyi idő alatt érkezett meg? előre is köszi
2014. dec. 10. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv! Én is a neten rendeltem a kutyámnak három éve, most megnéztem neked és még fenn vannak a vaterán, ajánlom őket, nagyon kedvesek és korrektek voltak.


Én konkrétan ezt rendeltem: [link]


Az elejére a kutyám nevét, a hátuljára a mobilszámomat gravíroztattam rá a lehető legnagyobb, egyszerű és olvasható betűkkel, a célszerűség volt a szempont és nem a csicsa. Emiatt is választottam ezt, mert előtte egy medált már elhagytunk, úgyhogy már voltak elvárásaim, amiknek ez megfelelt. Nekik is van aranyos csontjuk, de nekem ez jobban bejött, mert a furat mellett látványosan több az anyag, így 100%, hogy nem törik el. Egyébként szerintem elegáns ez a forma, beleakadni is nehezen tud bármibe, hegye-éle természetesen nincs, szóval sérülést nem okoz. Minőségi, vastag saválló acél, ugyanúgy néz ki 3 évesen, mint újonnan. A gravírozás is minőségi. Én ilyen plázákban és hasonló helyeken levő gravírozónál nem találtam hasonlót, csak olyat, amit elhagytunk: fél mm vékony divat szarok, persze mindenféle cuki csont és hasonló alakban (ezért kezdtem a neten keresni).


Az ár nekem postával és gravírozással 2900 volt, gondolom most vagy kétszáz forinttal drágább lehet. Előre utalás után néhány nap alatt rendben megjött.


A csont alakú, ha nem győztelek meg :) (persze azért nem rossz ez): most gravírozással 2000 plusz postaköltség, szóval vagy 500 forinttal olcsóbb: [link]

2014. dec. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2014. dec. 11. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Én petissimo-ról rendeltem ugyan 3ezerért gravírozva, de nagyon szép munka, rozsdamentes acél, és kopásra/törésre 5 év garancia van.
2014. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!