Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam hasan talaltam egy...

A kutyam hasan talaltam egy pattanasszeru dudort. Kep lent. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]

1 hete vettem, 12 hetes kutyus es tapot kap. Ez mi lehet? 9 nap mulva tudom allatorvoshoz vinni mert akkor kapja az oltast is, eleg draga lenne itt (Nemetorszag) 2x menni.:( talyog?? Vagy mi ez?:/


2014. dec. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak pattanás. De okozhassa valami belülről is. 9 napig még kibírja.
2014. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig érdemes lenne ezzel elmenned, mert ez tuti nem pattanás.
2014. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%

Az én kutyámnak is volt hasonló, és az állatorvosnál derült ki, hogy emlődaganatos volt.

Jó lenne elvinni minél hamarabb, mert rosszabbodhat is. Így nem tom megállapítani, hogy jó avagy rossz indulatú daganatról van szó (ha daganatról van szó)... :-/

2014. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy néz ki mint egy botfly.interneten olvass utána youtubon van videó is.

Ha ez ha nem mindenféleképpen állatorvoshoz kéne vinni.lehet hogy épp ezen a 9 napon múlik

2014. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt az én kutyámnak is. A doki kikezelte, igaz irtó sokáig tartott. Azok az apró feketék amit látsz azok nem piszkok hanem baktériumok. A kutya könnyen összeszedi akár egy fertőzött fűvön is, a baktériumtól piros lesz először a has majd a szőr is meg fogja fogni. A gennyes pattanások pedig a bacik miatt jönnek ki. Először krémet kaptunk rá az nem segített majd krémet szájba nyomva, az sem majd legvégén tablettát az használt de alaposan meg kellett mosni a hasát és ledörzsölni a piros foltokat meg a piros szőrt levágni.
2014. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a kutyussal minden rendben?
2015. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!