Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya modszeresen kilakol...

Ha a kutya modszeresen kilakoltatja magat, akkor az azt jelenti, hogy nem fazik, vagy csak figyelmet akar?

Figyelt kérdés

Egy ket honapos, rovidszoru, kistermetu kutyarol van szo. Kinti kutya. Nem a sajatom, de lassan tobbet torodok vele mint a gazdai.


Egy ketrec a haza, ami egy garazsban lett elhelyezve. A garazsbol szabadon ki jarhat, az ajto mindig resnyire nyitva. De minden aldott alkalommal kiszedi a ketrecbol a parnat, a takarot, es amikor bemegyek, mindig a betonon alszik, vagy a kiszedett pokrocon.


Tettem be neki szalmat csak ugy, azt is szetbombazta. Bevarrtam a szalmat egy parnahuzatba, azt is kiszedte. Most akkor nem fazik? Itt ejszakankent azret mar joval fagypont ala esik a homerseklet.


2014. dec. 11. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Két hónapos, a családdal kellene lennie, nem egyedül a garázsban. Nyilván lesznek fura viselkedései, ha nem a neki megfelelő módon van tartva, és nincs ott senki, hogy megtanítsa neki, hogy nem buli szétpakolni a meleg holmikat.
2014. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a betonon dekkol,haza vágja az ízületeit.Az biztos,hogy szeparálva az emberi társaságtól,foglalkozástól többet árt,mint a hideg.
2014. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de en hiaba probalom puhitani a csalad gyerekeit, hogy ok puhitsak a fatert, o hajthatatlan, mert a kutyanak kint a helye es slussz.
2014. dec. 12. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!