Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvovirus tul a nehezen....

Parvovirus tul a nehezen. Meddig tart meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 hetes kis nemetjuhasz gazdija vagyok, csoda tortent reggelre, az eddig kedvetlen bagyadt kutyusomnak normalis lett a szeklete, es 5 szem langyos vizbe aztatott royal canint hajlando volt megenni (fott hus storno, felvonultattuk neki a komplett hentesboltot megfozve es csak ez kellett...) es jatszott is. Ma megkapja a 6. Infuziojat mult vasarnap ota jarunk, de az orvos meg mindig csak azt mondta, h bizakodhatunk. Meddig tart meg ez a remalom?

2014. dec. 12. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azon múlik,milyen súlyosak a szövődmények,ezeket pedig még nem lehet teljesen felmérni.
2014. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre a konkrét dologra csak az állatorvos tudna számodra kielégítő választ adni, ha persze hajlandó arra, hogy készségesen válaszoljon a kérdésedre. :)


Megértem az aggodalmad, nekem is van jelenleg egy 10 hetes kiskutyám, minden oltást megkapott parvo ellen, rendje és módja szerint, tehát ebben a tekintetben nyugodt lehetek, de féltem én is őt mindentől. Remélem rendbe jön a kiskutyád! :)

2014. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Timi4 válasza:
Végül mi lett a vége ,meddig tartott? Meggyógyult?
2021. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!