Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ma délután megharapott egy kis macskát a kutyám ( torkon harapta), macska elpusztult. Kérdésem az lenne, elvigyem állatorvoshoz, hátha veszett volt a macska??

2014. dec. 12. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem árt egy ellenőrzés, mert ki tudja milyen baja lehetett a macskának.

off.: Szegény cica :( Jobban is figyelhetnél a kutyádra...

2014. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
# Szerinted melyik szökik el otthonról többször? A kutya csak a területét védi.
2014. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya be van oltva rendszeresen akkor nem lesz semmi baja.
2014. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

végül is..az én hibám, hogy a macska bement a kutya területére...

Többiek köszi!

2014. dec. 12. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem a te hibád, a kutyában egyszerűen túl erős a vadászösztön. Sajnos a mienk is ilyen, hiába van nevelve, és hiába szereti a saját macskánkat az idegeneket kergeti, és sajnos, ha kicsi a cica végigharapja a gerincét, mintha patkány lenne. Pont a patkányok miatt lett idehozva a kutya, mert azok a dögök átmásztak hozzánk a szomszédból. De nem csak a kismacskát, hanem minden apró méretű állatot megfog. :( Ez ellen nem tudsz tenni, mindig lesz 1-2 kismacska, aki betéved a kertetekbe és nem lehetsz mindig ott, hogy megmentsd. Én is csak akkor tudom zavarni a szomszéd macskáját, ha látom, bármennyire is sajnálom a kis édiket. :S
2014. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!