Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem iszik, nem eszik a kutyám...

Nem iszik, nem eszik a kutyám mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap kétszer hányt,és egyszer hasmenése volt a kutyámnak,de azóta se akar se inni se enni,elfordítja a fejét mindenre. Külföldön dolgozok,és ahogy néztem nincs nyitva ma meg holnap semmi a közelben,magán kutyadokit itt meg nem ismerek. Mit tudnék csinálni? Ma egy kicsit már jobb kedve volt,de tegnap nagyon bágyadt volt. Úgy sajnálom szegénykémet. Nem szárad ki ennyi idő alatt? Valakinek valami ötlete? Másfél éves labi-dobermann ivartalanított fiú kutyusról van szó.

2014. dec. 13. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Nem evett valami olyat amitől megbetegedhetett?

Vagy csak simán megfázott? akkor viszont 2-3 nap mulva jobban lesz.De ha nem javul feltétlen keress egy dokit

2014. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha külföldi vagy, miért nem egy ottani kutyás fórumon érdeklődsz? Csak azt tudom javasolni, hogy állatorvoshoz vidd el, valami baja biztos van szegénynek, ha nem akar enni és inni sem. Lehet beevett valamit, lehet mérgezés, vagy fertőzés is a háttérben, mindenképpen orvos kell neki!
2014. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem külföldi vagyok,hanem itt dolgozok nem ugyanaz. Otthon van saját orvosunk,de hozzá most nem tudom hazavinni,mert messze vagyunk. Hát sétálni kiviszem többször,és elég hideg is volt,nem tudom hogy megfázhatott e. Nem meleg,nem tüsszög,nem köhög,nem folyik az orra inkább száraz. Hát lehet,hogy sokat evett mert befalta egy másik kutya adagját is,lehet hogy sok volt neki. De szerintem ennyire nem hagyná el magát attól hogy kicsit többet evett,most már megint csak fekszik.
2014. dec. 13. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreolvastam!

Mennyi idős, és mit kap enni?

2014. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másfél éves. Száraz tápot,ebédre egy kis konzervet,meg rágcsákat(száritott csirke hús,kutyakeksz...)szokásos.
2014. dec. 13. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyusommal ugyanez volt, rögtön vittem orvoshoz, aki babéziára kezelte... A kutyusom meghalt 4 napi kezelés után, pedig több orvosnál is voltunk de senki nem tudott semmit, a véreredmény pedig már későn érkezett meg. Mint utólag kiderült májbeteg volt, ami genetikailag öröklődött és gyógyíthatatlan volt már ebben a stádiumban. Szóval ezen tünetek alapján akármi lehet a probléma, lehet tényleg csak elrontotta a gyomrát, de lehet szervi gond is. Ezt jó esetben a doki meg tudja mondani. Pár nap alatt kiszáradhat ha nem iszik. Lehet megevett valamit, ami megakadt és elzárja az utat. Én komoly problémára gyanakszom, ha már rossz a kedve akkor nemhiszem hogy csak egy szimpla gyomorrontás lenne. Mindenképp mérd meg a lázát és ha 39 felett van akkor nagy a gond.
2014. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!