Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanításnál volt vkinek...

Ivartalanításnál volt vkinek a kutyájába külső felszívódó varrat? Akkor is kellet gallér?

Figyelt kérdés
nekünk foxi kutyusunk van nőstény. Tuti nem viseli el a gallért . Muszáj ?
2014. dec. 13. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a gallér, ha tudsz rá figyelni, hogy ne piszkálja a varratot! Ilyen téren mindegy, hogy felszívódó, vagy sem. Az enyémre pólót tettem, illetve 24 órás felügyelet alatt volt (volt már rossz élményem varrattal, így nem bíztam a véletlenre).
2014. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tuti elviseli a gallért, csak rá kell tenni és kész.

Az nem számít, hogy felszívódik-e a varrat vagy sem, ugyan olyan, ha nyalja, mintha hagyományos lenne. Szóval vagy odafigyelsz rá 24/7 vagy gallért kap.

2014. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is gyűlölte, de muszáj volt mert amúgy rágta a varratot (akkor került hozzánk, gyepiről így volt befogadható ezért nem volt még elég rászólni, akkor került hozzánk).

Csak akkor tudtam róla levenni ha sétálni mentünk mert akkor elég érdekes volt neki a környezet, nem foglalkozott a varrattal.

2014. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tuti nem viseli el a gallért illetve a kajánális zavarja. Emberek fejére is ha raknánk oké mi tudjuk h muszály de nekünkis elég kellemetlen lenne nem még egy pattogós kutyának aki mindig mindent túr. Nekem ezt senki ne mondja h jódolog meg tegyük rá szegényke nemtud szólni ugye. Ez nem állat ellenes szóval ez a véleményem. Én tuti nem rakatom fel rá.
2014. dec. 14. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyereked lába eltörik, azt sem gipszelteted majd be, mert nem tud tőle menni, fürödni, aludni? Na mindegy, te tudod. Csak mindig elcsodálkozom, amikor a kutya nyikkan kettőt és a gazdi máris "jajjszegény"-ezik, holott tudja, hogy az ő érdekét szolgálja. Tisztára, mint annak idején a chip, amit féltek beadatni, mert olyan "nagy" a tű...
2014. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!