Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsi panelban?

Tacsi panelban?

Figyelt kérdés
Befogadnék egy kis tacsit, mert nagyon szeretem a tacsikat és jelenleg nincs állatom. Jelzem, 17 éven át volt tacsim, igaz nem panelban, szerintem boldog kis kutyus volt, azért is élt el velünk ennyi ideig. de most panelban lakom. Igazság szerint nem szeretném, ha szenvedne, ha szomorkodna utánam. Kibirják, hogy 8 9 óráét nem vagyok itthon csak utána tudok vele lenni? Az én tacsim ilyenkor kint volt a kertben, ott macskázhatott, békát ásott ki, szimatolgatott egész nap, mig a panelos tacsinak erre nem lenne lehetősége. Szóval akkor semmiképp nem ajánlanátok a panelba?
2014. dec. 13. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kibírja. Ha előtte utána jól lefárasztod a tacsid, vígan ellesz, főleg ha hétvégente bepótolod a csavargásokat :)
2014. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz tacsit panelba!
2014. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg annyi, hogy a lépcsőzést nem nagyon bírják hosszú távon.
2014. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy nap hányszor és mennyit tudnál vele sétálni?
2014. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy vegyél neki játékokat, amibe jutifalatot lehet rejteni és azzal elvan egy jó ideig. Ha jól le van fárasztva, tehát reggel elviszed egy hosszú sétára akkor nem lesz vele gond. Nekem is tacsim van panelban, előtte pedig kertesben laktunk, de igazából a kertesben amikor kint volt egész nap csak feküdt vagy a játékaival játszott. Ugyanezt egy panelban is tudja csinálni :D Én minden reggel jól lefárasztom, bár ő naponta csak pár órát van egyedül.
2014. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek több tacsist is aki panelban tartja a kutyát, a kutyák meg totál életvidámak. :) Annyi az egész, hogy amikor nem dolgoznak, sokat foglalkoznak velük, így amikor dolgoznak, a kutyák otthon szunyálnak.
2014. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszünüm a válaszaitokat! : )
2014. dec. 14. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tacsim van már 7 éve! Kezdetben napi 5-ször vittem le 15 perces sétákra, később már csak 3-szor vittem le kicsivel hosszabb körökre!
2023. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!