Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől van? Segítség!

Ez mitől van? Segítség!

Figyelt kérdés
Most vettem észre a 7 éves kopó kutyusom szájpadlásán egy kb. 2 centi ármérőjű, tapintásra kemény és fájdalmatlan pirosas duzzanatot. Az állatorvoshoz csak hnap este tudom elvinni, de aggódom, hogy mi a túró lehet ez a dudor. Valaki látott már hasonlót a saját kutyájánál vagy tud erről vmit?
2014. dec. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szájüregi daganat, vagy felsértette neki valami. Kapott csontot mostanában?
2014. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Pár hete nem kapott csontot, általában vízzel puhított kutyatápot kap, főtt rizst, sárgarépát meg csirkealkatrészeket, mint láb meg nyak. lehetséges hogy az sértette fel? meg 2 napja még nem volt semmi a szájában ilyen pukli. tehát viszonylag gyorsan nőtt az oda. és nagyon aggódom. :(
2014. dec. 14. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a lábban meg a nyakban volt csontos rész, felsérthette. Mindenképp vidd el orvoshoz holnap, nézze meg, mi lehet ez.
2014. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp. Nagyon remélem, hogy nem daganat, már csak azért sem, mert ha műteni kellene, én azt nem tudnám kifizetni és nagyon szeretem a kutyusomat és nem akarom elveszíteni.
2014. dec. 14. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem! Nem akartalak megijeszteni, és én is remélem, hogy nem az, de sajnos ennek a lehetősége is fennáll! Majd írd meg kérlek, hogy van a kutyus!

Enni eszik rendesen?

2014. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Óóó, világ életében jó étvágya volt, mindig enne :D azzal nincs gond. Nem baj, jó, hogy ezt is mondtad, ezt is számba kell venni. várom már, hogy mit fog mondani az orvos. mindenképp írni fogok!
2014. dec. 14. 17:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjártuk az állatorvost. Mondta, hogy semmiképp sem fogászati a dolog. Egyelőre adott neki antibiotikumot meg gyulladáscsökkentőt. Pár nap múlva megint hivatalosak vagyunk és akkor majd meglátjuk, hogy csökkent-e a duzzanat. Nagyon jó lenne...
2014. dec. 15. 22:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!