Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire nyáladzik a boxer?

Mennyire nyáladzik a boxer?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a laza ajkú kutyáknak folyik a nyáluk. A nagynénémnek berni pásztora volt, aki néha valóban belénk mag a bútorokba kente a nyálát. Ebből kiindulva anyukám nem engedte, hogy boxert tartsak. Egy szabályt kellett betartanom a kutyafajta választásnál, mégpedig ezt, hogy csak feszes ajkú kutyám lehet. Most viszont a felnőtt kor küszöbén elkezdtem gondolkodni, hogy nagyon szeretném azt a boxost. A kérdésem így erre vonatkozik, hogy a lakásban ez mennyire durva?

Én sajnos nagyon kicsi voltam, nem igazán emlékszem a bernire, csak arra, hogy sose értettem anyum kiborulását, mert én fele olyan vészesnek se láttam ezt a "problémát" mint ő.

A lakásban mennyire zavaró ez?


2014. dec. 15. 13:34
 1/2 sippara ***** válasza:
100%
Nem halálos. Ja, nyálas, nyilván a nyál felkenődik ide-oda, de pici plusz takarítással és odafigyeléssel kibírható :)
2014. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mért nem te vagy az anyukám? :DD
2014. dec. 15. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!