Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyámnak folyás van ez...

Szuka kutyámnak folyás van ez baj?

Figyelt kérdés

Az én szuka kutyusomnak 2.5eves.

folyása van, de enyhén nyálkás picit sűrűbb.ez baj?

11.13an kapott kombi oltást, de elképzelhető h vemhes volt. Akkor az orvos azt mondta h lehet árt a magzatnak ha megkapja a szurit, azóta hízott egy kgt. De sztem nem volt vemhes. Igazából nem tudom mit hidjek tudtok vmi tanácsot adni azonkívül h vigyem orvoshoz? Evidens h viszem csak itt Németországban elég necces időpontot kérni.... Picit aggódom....



#állat #betegség #probléma #hogy kutya #egészségügy folyás
2014. dec. 15. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha Németországban élsz, miért nem egy ottani kutyás fórumon érdeklődsz? Ez egy Magyarországi fórum!

"elképzelhető h vemhes volt" - az orvos nem ultrahangozta meg? Miért nem ivartalaníttatod, vagy ha nem tudod/nem szeretnéd, akkor miért nem figyelsz oda rá? Ha méhgyulladása van, amit előttem is írtak, abba bele is halhat!

2014. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ennyire jól nem beszélek németül h zeket én intézzem a általában a páromnak szólok mint most is.... Ő segít ezekben... Multhonapban sajnos nem tudtam vigyázni a kutyámra hugomnal volt ő sem tudja pontosan csak sejtette h az ő pici törpe pincser a kutyusaink felcsinalta az enyémet, hogy el ment dolgozni mire haza ment nem volt rajta a bugyi.... Ez persze nem jelenti azt h megtortent.... Csak feltételezés..... Ha rajtam múlna míg élnek velem lenne de sajnos nem tudtam abban egy hónapban vele lenni =( kipakoltatni nem akarom mert szeretnék pici amstaffokat....
2014. dec. 15. 21:06
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha gennyes méhgyulladása van, mindenképp kipakolják... vagy belehal. A tüzelő szukát meg mindenképp el kell zárni a kantól.

A kutyád esetleg egy törzskönyves, mindenféle egészségügyi szűrésen átesett tenyészszuka, hogy kölyköket akarsz tőle?

2014. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kell. annak lennie h kölyköket a akarjak tőle..Nem törzskönyvezett.
2014. dec. 15. 21:36
 15/17 A kérdező kommentje:
Én tudom h Elkell zárni de ezt már felesleges olvasnám a húgom fejére..... Senki sem hitte h megtortenik hiszen negyed akkora kutyáról beszélünk mint az enyém.... Normális esetben fel sem éri.... Mondom csak gondolta h megtortent abból kiindulva a h akárhogy megtudjak oldani az aktust (lefexik és félre húzza a farkát, haggya magát) az enyém nagyon kívánta gondolom vhogy megoldottak ha tényleg kiderül h vemhes volt...
2014. dec. 15. 21:41
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem törzskönyves, nincsenek szűrési eredményei, komoly ivarszervi problémája van és neked tényleg az a legfontosabb, hogy szülessen pár kölyke? Tényleg ennyit jelent a kutyád élete? Gratulálok, remélem gyereket nem szeretnél.
2014. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el dokihoz és mondd el, hogy szokatlanul sűrű folyása van, vegyen mintát, stb.


Lehet, hogy komoly baja van, de az is lehet, hogy csak összeszedett egy kisebb fertőzést, bekoszolódott neki. Elvégre a folyás se egy ördögi dolog, sokszor csak a szervezet így tisztítja magát a nem oda való dolgoktól, emberek esetében is.


Persze ha nyúlós, büdös, az nem jó jel, de előre kár rettegni, lehet, hogy semmi komoly.

2014. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!