Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az amerikai akitával kapcsolatban? Mennyire jó első kutyának?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Első kutyának nem igazán ajánlom. Olyan kézbe való, akinek már van tapasztalata a kutyákkal, és jártas a témában, sok szakirodalmat olvasott, ilyesmi. Erős, makacs kutya, akit ha elrontanak nagyon nagy bajok lesznek. Mindenképp határozott magabiztos gazdira van szüksége.
2014. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom első kutyának, de vannak azok a kivételek akik meg tudnak vele bírkózni... :)Talán ismered Hatchi történetét, milyen hűséges volt, igaz ő nem amerikai hanem inu, de nincs sok különbség köztük, mivel történelmük kezdetben szorosan összefonódott. Az akita inuról hallottam, hogy nem éppen a legengedelmesebb fajta, elég önfejű, viszont nagyon jó társra lehet találni benne. Tapasztalatlanoknak nem ajánlják, de mint már írtam vannak kivételek. Igazából én is így voltam kutyaválasztásnál. A kutya igényeit nagyon sok helyen eltúlozzák, majdnem el is hittem nekik, és lemondtam álmaim kutyájáról, de örülök, hogy nem tettem, mert kiderült, hogy legalább a fele nem igaz abból amit a fajtára írtak. :) Úgy, hogy több önbizalmat, és sok örömet a választott kutyához! :)



Bővebb infókat itt találsz:


[link]

2014. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Bocsi Hachi nevét elírtam.
2014. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!