Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogyott a kutyasampon -...

Elfogyott a kutyasampon - epres baba? Részletek lent

Figyelt kérdés
A kutyának nagyonsürgősen fürdetés kellett. Be a kádba, no de a kutyasamponos flakon üres. Mi tévők legyünk? Előkaptam a baba epres gyereksampont, azzal gyorsan megfürdettem. Egyszeri alkalom volt, ígérem többször nem fordul elő. Ettől lesz valami baja a kutyusnak? Köszi előre is a válaszokat!

2014. dec. 16. 14:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
dehogy lesz baja... én az enyémet évekig sima tusfürdővel fürdettem meg. ne haragudj meg,de úgy írtad mintha benzinnel fürdetted volna :D
2014. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a kutyám adott egy pacsit
2014. dec. 16. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Néha én is sima sampont, tusfürdőt használok, alaposan ki kell öblíteni és kész, egy kutya bőre sem lett még irritált tőle. Meg hát az emberi fejbőr szerintem valamivel érzékenyebb, mint a kutya bőre, szóval én nem hiszem, hogy tragédia történik, ha nem kutyasampon kerül rá.
2014. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
domestos oszt jó van:)
2014. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Emberi bőrnek és a kutya bőrének más a PH-ja azért van külön sampon:)


De 1x-2x semmi baja nem lesz.


Mi is fürdettük már meg WU2-vel vagy baba samponnal. Jól kiöblítettük és semmi baja nem lett.

2014. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mi is jártunk így.

A pasim fürdette a kutyát. Aszongya, te ez a Baba sampon nem is habzik. Nos, a sampon habzik. A testápoló, ami nem habzik... :)

2014. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk évente egyszer fürdik, akkor is Wu2-vel, mert hirtelen felindulásból fürdetjük (pl: Jézus atya úr isten, belefeküdtél a rothadt tökökbe?) és így sosincs itthon más.
2014. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
neeee :D szegény kutyát testápolóval? :D ez jó :D megnéztem volna az arcod :D
2014. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én arcomon nem volt mit nézni. Bezzeg a páromén! Sikálhatta le a testápolót. :)

Szegény kutyának meg a puttonya tele volt.

"Mellékesen" egy szép nagy cane corso volt az áldozat.

2014. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
juuuujjjjjjjjjj :D szegény kutya :D legalább fényes lett a bundája? :D
2014. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!