Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vonyít a kutyám! Mit tehetek?

Vonyít a kutyám! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

5 hónapos bolognai pincsi kutyusom kb. 2 hete minden ok nélkül vonyít, jól elvan játékos, nem fáj semmije csak néha-néha 'egyet gondol' és minden ok nélkül elkezd vonyítani. 2 problémám is van: 1. Nem tudom miért csinálja

2. Hogyan kezeljem amikor így csinál?Tudomást se vegyek róla, mondjam, hogy nem szabad?



2014. dec. 16. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mozgatva van? Foglalkozol vele? Hányszor van séta?

Amúgy nem bolognai pincsi, hanem bolognai pincs, Jesszus...

2014. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először szerintem azt kéne kideríteni hogy fájdalom miatt csinálja vagy csak félre lett nevelve esetleg unatkozik.
2014. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggel van 20 perc, fél óra séta, aztán négykor egy óra, este nyolckor pedig még egy óra séta van, ezen kívül játszunk vele. A pincsi-t azért írtam, mert a 'pincs'- t aláhúzza pirossal, ebböl gondolva, hogy helytelenül használják. A kérdésben írtam hogy nem fáj semmije. Esetleg arra gondoltam, hogy kb. ilyen korban kezdödik a fogcsere és azért?
2014. dec. 16. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bischon bologneset írsz, többen tudják, milyen fajtáról van szó :)

A fogcsere valóban mostanság kezdődik. De én mindenképp elvinném orvoshoz, lehet nem ez a baj.

2014. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hogy vonyít. Amúgy honnan veszed, hogy nem fáj semmije? Az én kutyám is tök jól volt, vidám stb, aztán néha minden ok nélkül elkezdett 'vonyítanui'. Tudod mi baja volt? Toklász volt a nemi szervében... A fene sem gondolta volna. Szóval nagyon is lehet, hogy a kutyádnak valami baja van.
2014. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. dec. 17. 05:59
 7/7 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott. Nem volt beteg, állatorvos is látta (biztos, ami biztos). Nem is elnevelésröl volt szó. Nap közben többször találkozott a szomszéd kutyával, aki ahhoz van szokva, hogy vonyít és megkapja amit akar, egy tréner segített a helyzet kezelésében.
2014. dec. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!