Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban tartott Német Juhászn...

Panelban tartott Német Juhásznak mennyi a mozgásigénye?

Figyelt kérdés

Elég lenne neki, ha így lenne:

6:00-körül egy 30-45 perces séta

15:00-16:00-körül egy 45 vagy 1 órás séta futtatással

22:00 körül (vagy télen 18 körül inkább) egy 1 órás séta futással.

+ itthon is játszadoznánk kb. 1 órát.

Ez így elég?


2014. dec. 17. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég neki :) Hétvégén viszont elviheted kirándulni is!
2014. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi ^^

Hétvégén 2-3 órával többet törődnék vele és ha jó idő van, akkor terveztem a kirándulást.

2014. dec. 17. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy fiatal kutyának, főleg, ha nem lustácska, kevés lesz. A téli 18 órai utolsó mozgás meg túl korán van.

A kutya nem egy adott darab. Kölyök, fiatal mozgásigényes. Az idősebb már beéri kevesebbel is.

Ráadásul, ha kölyköt veszel magadhoz, annak teljesen más időbeosztás kell.

2014. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utánam hozzászólónak igaza van, kölyöknek nem elég ennyi.Kölyköt akarsz vagy felnőttet? Kölyköket két óránként is sétáltatni kell a szobatisztaság miatt.
2014. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kölyök. Akkor mennyit kéne? Amúgy sima séta evés előtt vagy után kell?

Azt tudom, hogy játszani csak evés előtt szabad, de a sétával mi a helyzet?

2014. dec. 17. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A séta a kölyökkutyának majdnem egyenlő a játszással. Ha te úgy véled, pórázra veszed a kutyádat és elandalogtok egy fél órát, az egyenlő a 0-val. Max piszkolni fog a kutya.

Úgy vélem, nem volt még kutyád. Kezd egy kisebb termetűvel, akár menhelyről is. Ott egy nyugodtabb természetűt kellene választanod.

2014. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még gyerek vagyok, és nagyon szeretem ezt a fajtát. Csak már tapasztalatokat akarok gyűjteni. De amúgy nem szeretnék 'próbakutya' felfogással élni valaki mellett.
2014. dec. 18. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!