Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Juhászt mennyi időnként...

Német Juhászt mennyi időnként kell fésülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hetente 1-2x.

De nem árt neki ha többször.

2014. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha pl. Vasárnap, szerdán és pénteken fésülnénk rendszeresen, akkor az úgy is jó?
2014. dec. 17. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó!
2014. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden nap szoktam, de az felesleges, a heti kettő is bőven elég lenne. Ha heti háromszor fésülöd az nagyon jó.
2014. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vedlési időszakban akár naponta ezerszer. Mindig jönni fog belőle.

Nem kell ennyire beskatulyázni a fésülést. Egy kis lazuláskor, akár előveszed a mindig kéznél lévő fésűt és egy részét megfésülöd. Következő alkalommal egy másik alkatrészét :))

2014. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem fontos napra beosztani. Amikor úgy látod akkor fésüld át. Mivel nem egy extra hosszú szőrű kutya ezért még ha kézzel átsimítod erőteljesebben úgy is jó.
2014. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én naponta szoktam, de nem sok szőr jön ki belőle. Inkább csak azért, hogy szokja, hogy hozzányúlok, pl. a száját is ki szoktam nyitni, megnézem a fogait, szemét megtörlöm, ha szükséges. Így az állatorvosnál nincs gond, hogy vizsgálják meg.

Szóval nem szükséges naponta, csak az elején nagyon nem szerette, és azért csináltam, hogy megszokja. De már ott tartunk, hogy ha fekszik, mikor fésülöm, még el is alszik közben:)

2014. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 08:43

Milyen nj-d van neked? :))

Eleve dupla szőrű kutya, amelynek az aljszőréből szinte mindig lehet kicsit kiszedni. Persze, ez nem igaz a vakondszőrű nj-kre, amelyeknek alig pár centi a fedőszőre és ritkásan van aljszőre is.

2014. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!