Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dagi tacskónak milyen light...

Dagi tacskónak milyen light tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon jó minőségű tápot kap (Markus Mühle), de jó lenne váltani, mert nem képes fogyni, hiába kap kevesebbet és mozog többet. Állatorvos mondta, hogy válasszak light tápot.

Tudnátok ajánlani valamilyen jó minőségű, de nem horribilis árú szárazat? Olyan 10-12 ezer ft/15 kiló. Brit Premium Light tápra gondoltam, arról vélemények?


2014. dec. 18. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én több kutyát is ismerek, akik nem tudtak fogyni a light tápoktól.

Ha van rá lehetőséged, szerintem válts BARF vahy PREY étrendre, azzal tutira le fog fogyni.

2014. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nyers kaja és komoly mozgatás, nem csak több sétafikálás (nyilván ésszel, hogy azért ne terhelje túl magát a hirtelen sok mozgással se).

Light táptól amúgy én még nem láttam lefogyni kutyát, BARF-tól viszont igen, méghozzá egészséges tempóban, és nem kellett hozzá vért izzadni, meg látványosan kevesebbet adni neki.

2014. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a light táp annyit ér, mind a zero cola :) Nálunk csodát tett a nyers etetés, gyönyörű szálkás lett tőle a staffom, pedig nem volt cél.
2014. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pedig nyersen nem szeretnél etetni, akkor a Brit Premiumot egy jó választásnak tartom. Nekem eddig minden kutyám csak fogyott tőle, pedig nem light-ot kaptak és volt, amelyik a napi adag kétszeresét kapta, szóval szerintem jobb, mint bármilyen light táp. :)
2014. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!