Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetesen elhozhatom (kimenthe...

6 hetesen elhozhatom (kimenthetem) a kiskutyát, ha nagyon rossz helyen van?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadok egy kiskutyát, ami véletlen született egyik ismerősömnél. Sajnos csak ő maradt életben az alomból. Beszéltem a szuka kutya gazdájával, és elhozhatom. Féltem a jelenlegi helyén, ezért minél előbb el szeretném hozni onnan. A többi kutyust az ott levő dobermann (ami egyébként egy aranyos kutya emberekkel) ölte meg. Mit tegyek?

2014. dec. 18. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Állatvédőknek szólj!

Ugye nem kér pénzt a kiskutyáért?

2014. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy kér érte. Mint írtam, örökbe fogadom. A másik két kutya egyébként egyáltalán nincs rosszul tartva. Most külön van a doberman egy kennelben, de félek attól, hogy a kicsi a közekébe megy.
2014. dec. 18. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:

jobb lenne, ha legalább 8 hetes koráig az anyukájával maradna és megtanulná a kutyadolgokat


de ha úgy látod, nagy veszély fenyegeti, hozd el, 6 hetesen már nem szopik

2014. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy 10 éves jól szocializált magyar vizslám. Barátságos más kutyákkal, emberekkel. Szerintetek tőle meg tudja tanulni a kiskutya azt, amit a két hétben az anyjától tanulna?
2014. dec. 18. 18:37
 5/5 anonim válasza:
53%
Nem fog a Te kutyádtól tanulni. Nem vadról beszélünk, hogy meg kell tanulni az anyja mellett vadászni! Én 7 hetesen hoztam el a kutyámat. Számolni kell viszont azzal, hogy amíg nem lesz szobatiszta, addig sok baj lesz vele, továbbá minden oltást be kell adni, vagyis ahogy elhozod, vidd el állatorvoshoz, mert az első oltás már esedékes! Arra kifejezetten vigyázz, hogy a vizsla agyon ne tapossa! Nagy kutya, érdekli majd a kicsi, játszani is akar vele és a mancsával könnyen úgy lép, vagy ugrik a kicsire, ami végzetes is lehet!
2014. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!