Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlotok első...

Milyen fajtát ajánlotok első kutyának?

Figyelt kérdés
Közepes vérmérsékletű ( nem túl aktív, de nem is tunya) jól képezhető barátságos kutyát szeretnék
2014. dec. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tudsz nyújtani a kutyának?
2014. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
Ha kiveszel menhelyről egy kutyust, biztos nagyon hálás lesz és nem fogsz benne csalódni. És mellesleg megmented az életét.
2014. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi hány órát tudnál vele sétálni, tanulni, játszani? Kutyasulira lenne lehetőség? Kert van? Családi kutya lenne?(magyarul te mit tudnál biztosítani neki?)
2014. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Hol szeretnéd tartani, csak lakásban, csak kertben, vagy kint és bent is? Mire szeretnéd képezni? Milyen életmódot élsz? Stb. Ha ezekre bővebben válaszolsz, könnyebb fajtát javasolni.

Egyébként, ha nincs kialakult elképzelésed, akkor én is javaslom a menhelyek hatalmas kínálatát.

2014. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tágas udvar, a családban egy 6 éves kisgyerek van, 7- 13-ig nem vagyok otthon, utána tudnék vele foglalkozni, én magam pedig nem túl sportos, de nem is olyan otthonülős vagyok, valahol a kettő között, elég lenne pedig az alap vezényszavakat tudni, ( ül, fekszik, marad, gyere ide stb)
2014. dec. 19. 17:52
 6/7 A kérdező kommentje:
kb 1-1 és fél órát sétálnék vele, a szőre nagyjából mindegy, de én a rövidszőrűt jobban szeretem
2014. dec. 19. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy menhelyi keverék tökéletes lenne neked a leírtak alapján :)
2014. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!