Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámat 3 napja fürdette...

A kiskutyámat 3 napja fürdettem, de már megint elviselhetetlenül büdös, gondolom a sok sétától, de azt meg muszáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A sok setatol nem kene elviselhetetlenul budosnek lennie. Orvos latta mar?
2014. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csináltattam neki 2 hete útlevelet,akkor megvizsgálta. De miért mi baja lehet?
2014. dec. 19. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit eszik?

A kutyáknak kutyaszaga van, de az nem büdös. Ahogy te sem leszel büdös attól, hogy a friss levegőn sétálsz, ő sem.

2014. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Naponta kutyakonzervet, meg házikosztot. Ez nem kutyaszag :/
2014. dec. 19. 13:25
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Fürdessem meg megint? Vagy vigyem el állatorvoshoz? Németországban élünk,szerintem itt baromi drága lehet.:/
2014. dec. 19. 13:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a szája büdös? Mert az lehet fogkőtől. Ha a bundája büdös, akkor próbálj ne sima samponnal, hanem speciális samponnal fürdetni (ehhez orvossal kellene konzultálni). De lehet hogy ez az alap szaga...
2014. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Konzerv, hazikoszt nem kutyanak valo. Konzerv helyett jo minosegu szaraz tapra valts, hazikoszt helyett pedig BARF-ozz.
2014. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fogkőve van azt megmondta az állatorvos, de nem szedte le mert mar nem volt ideje.. De erzem,hogy a bundaja budos :( beszerzek sima sampont akkor.. Ha meg nem változik, elviszem orvoshoz.
2014. dec. 19. 13:37
 9/15 A kérdező kommentje:
Vettem neki jo minosegi szaraz tapot de nem eszi meg.. Rosszak a fogai mert már idős, de nemhinném,hogy az étel lenne a probléma:/ a barf az nagyondrága nemetorszagban.. Itt nem igen lehet farhatot kapni 1 euroert :/
2014. dec. 19. 13:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Az etetes nem kivansagmusor kene, hogy legyen. Azt eszi, amit kap, ha otthagyja, elveszed es masnapig semmi.
2014. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!