Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf-osok, ha a kutyám egyálta...

Barf-osok, ha a kutyám egyáltalán nem eszi meg a zöldséget, akkor csak húst érdemes adni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 19:35
 1/8 anonim válasza:
0%
Etetés időben amit adsz neki abból adj neki kevesebbet és több zöldsèget. És ha nem eszi meg KB.10 perc múlva vedd el.
2014. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Érdemes darált húst adni, a zöldséget is lereszelni vagy turmixolni és összekeverni a kettőt. Ha egyébként kajás, akkor úgy biztosan megeszi.

De ha a zöldséget így sem eszi meg, a PREY etetés még mindig megmarad. :)

2014. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan adod a zöldséget?
2014. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ugyan most nincs darált húsunk,de úgyis próbáltam már többször,akkor talán valamennyit megevett amikor összekevertem,ja és mindig turmixoltam.

De májat se eszi meg,ha ritkán adok neki belsőséget,a többit lehet.

Csak csontos húst,meg színhúst eszi,azt szereti.

Etetném PREY-el csak nekem kicsit sok a 80% hús,a 10% csontost meg keveslem.Hogy lenne érdemes adni? Fele csontos,és kicsit több mint a fele hús úgy jó? kb 1,5 kg-ra.

2014. dec. 19. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A PREY-ben a 10% nem a csontos, hanem a csont aránya, ami nagyon nem mindegy!

Amúgy meg ja, összedarálod a zöldet meg a húst, és viszlát. Ha válogat, akkor meg gondold át, hogy rendesen van-e mozgatva meg nevelve, mert tapasztalataim szerint ezek nagyon tudják befolyásolni a kutya étvágyát.

2014. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan variálhatod a csontos hús, és a színtiszta hús arányát (a kutyán úgyis látod majd jó-e neki), nincs kőbe vésve se a PREY, se a BARF étrend. Én legalábbis így vagyok a BARF-al. Viszont kár, hogy májat nem hajlandó megenni, tele van vitaminnal ami kell a kutyának. Legalább heti egyszer nem ártana belevarázsolni, de ha nem megy, kitűnő étrendkiegészítő a (humán gyógyszertárban is kapható) csukamájolaj.
2014. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Preynél vigyázz, ott nagy szerepe van a májnak és az egyéb belsőségnek!


Lazacolajat raksz a turmixra? Én nem adnék neki mást addig, amíg meg nem eszi. A májat is így szerettettem meg a kutyámmal, 3 napig nem evett, hiába kínáltam, aztán rájött, hogy nem válogathat. Azóta kétpofára eszi.

2014. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk egy farhát hány %-át teszi ki a csontos részének?
2014. dec. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!