Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egy kutyát le...

Hogyan lehet egy kutyát le szoktatni hogy ne rágjon meg mindent?

Figyelt kérdés
Van egy kb 4 hónapos kutyaköjköm ami meg rág mindent lábtörlőtől kezdve újság apapírt szét tépi,az előző kutyánknak vettünk anno egy házat 20EFt ért,aztán idén kedvet kaptam,hogy kicsit rendbe kapjam a házat mert anno csak simán volt a ház és nem volt lakkozás.Neki is kezdtem kapott kétsor lazúrt,akkor ajtót raktam rá hogy télen a köjök meg az anyja ne fázzon,akkor az alják be borítottam nejlonnal,hogy könyebben takarítható legyen,erre a kiskutya meg rágta a küszöböt,szét tépte a nejlont,és a ház belső oszlopát is meg kezdte,teljesen tönkre teszi a házat pedig van más ezer rágnivaló az udvaron.
2014. dec. 20. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rendesen le van fárasztva minden nap? Mennyit sétáltok, tanultok, játszotok egy nap?
2014. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez a kölyökkutya ilyen, játszik, meg fogat vált, szóval rág meg rombol. Annyit tehetsz, hogy ha meglátod, hogy olyan dolgot rág, amit nem kéne, akkor adsz helyette a szájába olyat, amit viszont nyugodtan csócsálhat.
2014. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát mostanában keveset játszottam vele mióta szar idő van,lehet rá kéne szoktatni a sétálásra.Ki próbálom azt is hogy mást adok a szájába,hátha le szokik a ház rágcsálásról.
2014. dec. 20. 21:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Többet kellene foglalkozni vele - ahogy előttem is mondták: lefárasztani sétával naponta többször is (legalább háromszori séta).
2014. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja hát igen, ha egy kölyök csak ki van rakva a kertbe, akkor bizony szórakoztatni fogja magát. Sok felnőtt is, de a kölykök aztán végképp :)
2014. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lefárasztva is rágni fog. Mert fogzik. Kölyöknek nem rakunk be sem neylont, sem paplant, sem miegymást.Télre egy adag szalma és kész. Ajtót meg nem szoktak tenni kutyaólra. Ha bezárod, naná, hogy belül rág.Próbáld meg színtelen bőrolajjal lekenni azokat a részeket, amit rág. Okos gazda amúgy fémmel borítja az ajtófélfát pl.

Vegyél marhacupákot és add oda a kölyöknek. Egy ideig ellesz vele.

2014. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát eddig egy kutyánkse volt ilyen rágós,még kölyök korában sem
2014. dec. 20. 23:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Már a szalmát is szét szedte.
2014. dec. 20. 23:09
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért zárnám be,nem olyan ajtót raktam a házra,hanem ilyen átlátszó suzalagból van szabad ki be járás.
2014. dec. 20. 23:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Gumi csontja meg mindene van már.
2014. dec. 20. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!