Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pavlov ugye megtudott "tanítan...

Pavlov ugye megtudott "tanítani" bizonyos dolgokat a kutyának, akkor nekem ez miért nem megy?

Figyelt kérdés
1000 szer elmentem már előtte, mégsem érti meg, hogy feleslegesen ugat, mert nem megyek le a járdáról és még egyszer sem próbáltam bemenni a területére.

2014. dec. 21. 14:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább az állatos kategória, mintsem a természettudományé.
2014. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az etológia természettudomány.
2014. dec. 21. 14:52
 3/24 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de akkor mondj csak egyetlen dolgot, amelyhez nem köthető valamilyen tudományág. Ennyi erővel minden kérdés a tudományok alá tartozna, a többi kategória mind felesleges lenne.


Hidd el, erre a kérdésre az állatok kategóriában sokkal érthetőbb és kielégítőbb válasz(oka)t fogsz kapni.

2014. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Elmész előtte-ugat-te pedig tovább mész. Tökéletesen tanítod. csak nem éppen arra, amire te gondolsz :))
2014. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1. Ok, semmi gond.
2014. dec. 21. 15:07
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Negyesnek igaza van. Gyakorlatilag megtanitottad arra, hogy ha ugat, "megfutamodsz".
2014. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

1, az a kutya nem a tiéd. Semmi közöd hozzá, te nem tudod nevelni, mert nem te vagy a gazdája, nem jelentesz számára semmit. Még csak az kéne, hogy a kutya minden jöttment idegennek szót fogadjon. Szórakozz a sajátoddal.

2, a kutyának van egy olyanja, hogy területvédő ösztön

3, látszik hogy halvány lila gőzöd sincs a kutyákról, sem a kiképzésről, a kutyáknak nem bizonyos dolgokat lehet "megtanítani", hanem olyanokat amiket elképzelni sem tudnál a leírásod alapján.

2014. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7. Egyáltalán nem érted a kérdést. Én még csak hozzá sem szólok, nem szórakozok vele. Az a tény, hogy én elmegyek a járdán évek óta, nem értem, miért nem csökkenti ezt a késztetést a kutyában, miért nem tanulja meg, hogy értelmetlen, amit csinál.
2014. dec. 21. 16:33
 9/24 A kérdező kommentje:
1-es: látod, a hetes miatt örültem volna, ha a tudomány témakörben marad a kérdésem. Ott a sorok mögé látnak az emberek.
2014. dec. 21. 16:40
 10/24 anonim ***** válasza:
De értem a kérdést. A kutyák védik a területüket, a kutyák általában meugatják azt, aki elmegy a ház előtt, nem te leszel az első, se az utolsó. Ez teljesen természetes. A kutyák nem emberek, nem úgy gondolkodnak, hogy húú ott a kerítés, ok, 30 cm-vel arrébb már semmi közöm sincs a területhethez. Ez csak az ember által felállított korlát. Itt inkább te nem érted a kutyát. 15:05-ös tökéletesebn megmondta.
2014. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!