Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyátok valamit jelez,...

Ha a kutyátok valamit jelez, megérez, ti azt észreveszitek? Hogyan?

Figyelt kérdés

Néhány hete a szüleim kutyája nagyon szeret puszilgatni engem, belemászik az ölembe, állandóan szagol engem ahol csak ér, utána fel-fel vakkant.


Én elég hipochonder és kicsit pánikolós típus vagyok. Most is gondolkodom min pöröghetett fel ennyire.


Sok helyen hallottam, hogy kiszimatolta a rákot, meg hasonlók, most kezdek aggódni, mert eddig nem volt ennyire aktív a kutyus amikor vele voltam.



2014. dec. 21. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:
*javítás: kiszimatolják. Mármint a többi kutya :)
2014. dec. 21. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Pl tavaly mutatni akarta nekem a tüzijátékot. Szaladt oda ahol épp puhant egyett rámnézett majd a tüzijátékra és így váltogatva, közben ugatott. Amúgy sok kutya ilyen ölbe mászós puszilgatós, nekem vagy a kezemet vagy az arcomat akarja nyalni az 50 kilós cseppség.
2014. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos terhes vagy :))

Amúgy fene tudja, bármi történhetett, nem kell ennek feltétlenül egyészségügyi dolognak lennie; lehet, hogy a te lelkiállapotod más, vagy a családban változott meg valami, vagy isten tudja, ezer dologtól lehet ez. Utólag mindig könnyebb azt mondani, hogy ja, jelezte a kutya, csak nem vettem észre, de előre megmondani, hogy mikor érez bajt... Hát ember legyen a talpán, akinek sikerül.

A lényeg, hogy emiatt ne pánikolj; ha hipochonder vagy, úgyis hamar kiszúrod, ha valami bajod van, azzal meg mégse mehetsz be a háziorvoshoz, hogy sokat szagolgat a kutyám, teljes kivizsgálást szeretnék... :D

2014. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!