Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor erdemes irni a tenyeszto...

Mikor erdemes irni a tenyesztoknek, hogy kutyat szeretnek?

Figyelt kérdés
3-4 ev mulva lesz esedekes a kutyavasarlas. A tenyesztok mar ismernek engem, hiszen volt mar ilyen fajta kutyam es most is aktiv vagyok a fajta facebook csoportjaban. 4 magyar, 1 cseh es 1 finn kennel van eddig versenyben, de szemelyesen meg csak az egyik kutyait lattam. Fajtamentok is szobajohetnek. Sajnos nem nagyon van lehetosegem latogatoba menni, mert nem Magyarorszagon elek. Gondolom mar erdemes elore erdeklodni az alomtervekrol, mert eleg magas elvarasaim vannak a kutya temperamentumaval kapcsolatban, ritka az olyan kutya, akiben minden tulajdonsag igy megvan. De mennyivel elore?
2014. dec. 22. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor írtam mind a két jelenlegi kutyám esetében, mikor már láttam, hogy nemsokára be tudok vállalni még egy kutyát. Persze egy, illetve másfél évet kellett várnom, de természetesen ezt is belekalkuláltam.
2014. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3-4 év múlva elképzelhető, hogy már nem is a most meglévő szukáiktól hozzák le az almot. Szerintem egy évvel előtte bőven elég az alomtervekről érdeklődni, aztán ha abban az évben nem jön össze, talán a következőben.
2014. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi.
2014. dec. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!