Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves a kaukázusi kutyám,...

Fél éves a kaukázusi kutyám, kiakartam próbálni, úgyhogy bejött a kapun egy haverom és rátámadt, de irtózatosan csúnyán, szinte megharapta, mikor kiment ránéztem a kutyára és teljesen pirosak voltak a szemei, nagyon csúnyán nézett ki, miért?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 15:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
erdélyi vagyok, a kutya szülei nyáj mellett is voltak.
2014. dec. 23. 15:22
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Miért miért? Mert védi a területét.

Kísérletezgessetek még nyugodtan, amíg kórház nem lesz a vége!

2014. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Ajándékozzátok oda mielőbb hozzáértőnek és kutya helyett vegyetek riasztót.

A nyáj mellett voltak a szülei,ő is ott született=nem lett szocializálva.Képzeld,ha felnő és egyszer kiszabadul.Még megöl vagy szétmar valakit,te meg mehetsz börtönbe.

2014. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Fél éves kutyának még nem ilyen reakcióinak kellene lennie. Még kauban sem.

Mi a fenének kell még rátámadni is egy kölyök kutyára? Még szép, hogy megvédte magát. A kaput pedig zárjad.

2014. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A kutyám támadt rá ha haveromra, nem a haverom a kutyára.

Amúgy olvastam itt ilyent, hogy kell szocializálni meg ilyenek, de itt mifelénk ilyen kutyaiskolák meg hasonlók nem léteznek, sőt ha hasonlót említesz is lekacagnak.

2014. dec. 23. 15:39
 6/17 A kérdező kommentje:
itt a kutya ha nem viselkedik a lapát nyelével jól megverik, nem járassák iskolába.
2014. dec. 23. 15:42
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

A megveréssel tudod mit érsz el? Egy labilis, félős, saját gazdájára bármikor támadó kutyát.

Ha nincs kutyaiskola, hívjatok kiképzőt, vagy adjátok oda normális gazdának a kutyát, akinek fontosabb a kutya mint a hozzá nemértők véleménye.

Most komolyan, ha nem bírjátok rendesen megnevelni, akkor minek a kutya? A házat úgyis riasztóval kell őrizni, annak még esélye is van egy felkészültebb emberrel szemben.

2014. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én nem vertem meg és nem is fogom, csak úgy írtam hogy errefelé ez a szokás.

Szeretem a nagy kutyákat és azért kell nekem, nem házat őrizni:D

2014. dec. 23. 15:54
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi a problémád? "kiakartam próbálni" Gondolom ez azt jelenti, hogy véd-e... Nos, véd. Mi ezzel a baj?
2014. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
csak a szemei miért pirosodtak be?:D
2014. dec. 23. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!